آموزش زبان انگلیسی

اگه پست قبلی منو خونده باشید، گفته بودم کار نشریه درفش مهر به انتها رسیده، و دیگه هیچ وقت قرار نیست شماره ی جدیدی چاپ بشه، و یا حتا پست جدیدی توی این وبلاگ ببینید. گفته بودم از مدتی پیش توی سایت شخصی خودم، Sinarium.com، مطلب می نویسم. اما در مورد فعالیت نویسندگی من از این به بعد یک مورد دیگه باقی می مونه. از سال گذشته تا به حال توی یک سایت آموزش زبان انگلیسی به اسم Delinglish.com مطالب آموزشی نوشته ام می نویسم. الآن می خوام راجع به همین توضیح بدم.

این پست تنها پست فارسی این وبلاگه، و قرار نبود هیچ وقت هم توی این وبلاگ فارسی بنویسم. اما از طرفی این پست فقط مخصوص ایرانیان و فارسی زبانانیه که قصد یاد گرفتن زبان انگلیسی دارن، و دنبال منبعی برای آموزش زبان انگلیسی به فارسی زبون ها می گردن.

 

سایت آموزش زبان انگلیسی

سایت Delinglish رو از سال 96 به همراه دوستم، محمد علی هاشمی، به قصد درست کردن منبعی برای مطالب آموزشی در رابطه با زبان انگلیسی راه اندازی کردیم. محور کلی این سایت آموزش زبان انگلیسیه، بنابراین توش انواع مقالات در رابطه با جنبه های مختلف انگلیسی، از لغت گرفته تا گرامر، از اسپیکینگ و رایتینگ گرفته تا ریدینگ و لیسنینگ، رو می تونید پیدا کنید.

آموزش زبان انگلیسی

سایت آموزش زبان انگیسی

 

موضوعات مختلف سایت Delinglish

علاوه بر آموزش عمومی انگلیسی، مطالبی در مورد آیلتس، تافل، و آزمون های بین الملی انگلیسی دیگه هم توی سایت Delinglish می نویسیم. حتا دو بخش اضافه، یکی در رابطه با موضوعات فرهنگی (که خودش شامل موسیقی، سینما و تئاتر، ادبیات، و گردشگری میشه)، و یکی دیگه در رابطه با مهاجرت به کشور های دیگه، توی سایت درست کردیم. سعی کردیم مجموعه ی کاملی از مطالبی که هر زبان آموزی بهش احتیاج داره رو فراهم کنیم.

تمام مطالب سایت رو خودمون می نویسیم. البته برای تهیه ی مطالب از منابع مختلفی استفاده می کنیم. اکثر مطالب ما به فارسیه، اما مطالب کاملن انگلیسی هم داریم. قصد داریم در آینده سایت رو به کل به دو قسمت انگلیسی و فارسی تقسیم کنیم تا مخاطب بین المللی هم پیدا کنیم.

 

به Deinglish.com سر بزنید

سایت Delinglish (دلینگلیش) الآن آماده ی استفاده برای همه ست. اگر به یاد گرفتن زبان انگلیسی، یا مقالات با موضوع فرهنگی و مهاجرتی علاقه دارید، و یا اینکه نوشته های من (سینا قاسمی) رو دوست دارید، خوشحال می شیم به سایت دلینگلیش سر بزنید.

About Sina Ghasemi

I am a senior student of English literature at the University of Mazandaran - Iran. I am interested in literature, arts, films, etc. I like writing; I use it as a means to express myself, to relieve myself, and as a result to make living on Earth bearable for myself. I am the managing editor of Derafsh-e Mehr, one of the finest literary magazines ever. Etc. View all posts by Sina Ghasemi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: